šiuolaikinės onkologijos klinikos priimamasisKaune, istorinėje miesto vietoje – Vytauto prospekte netoli Autobusų ir Geležinkelio stočių, – įsikūrė nauja medicinos įstaiga – Šiuolaikinės Onkologijos klinika. Tai ypatingos paskirties objektas, kuriame rasite sukoncentruotą specializuotą onkologinę pagalbą vienoje vietoje.

Šiuolaikinės Onkologijos klinikos misija

Mūsų misija ne tik ligos diagnostika ir gydymas, taikant naujausius, pažangiausius metodus, bet ir visokeriopa psichologinė pagalba, pirminė ir antrinė ( kai pacientas jau operuotas dėl navikinio susirgimo) profilaktika, švietimas.

Ilgametę patirtį turintys, geriausi savo srities specialistai pasirengę dalintis su Klinikos pacientais savo žiniomis bei šiuolaikiniu požiūriu į gyvenimą su liga.

Išsamiai ir nuoširdžiai atsakyti į visus rūpimus klausimus, neskaičiuojant laiko, nestokojant dėmesio, bei pateikti visos onkologų komandos kompleksinius sprendimus.

šiuolaikinės onkologijos klinikos vidus

Medicinos vystymosi dėka onkologinės ligos diagnozė nebėra mirties nuosprendis, kaip buvo anksčiau. Šiandien onkologinė liga – tai gyvenimo būdas, gydytojai, pacientai ir jų  artimieji – tai bendruomenė.

Šiuolaikinės Onkologijos klinikos tikslas

Mūsų tikslas sukurti pacientui sąlygas gauti aukščiausio lygio onkologinio gydymo, stebėjimo ir prevencijos paslaugas vienoje vietoje. Kiekvienam pacientui sukurti individualų gydymo planą, jį taikyti ir sekti, kol vėžys bus įveiktas, atrasti jėgų ir stiprybės nugalėti sunkumus, priprasti prie pokyčių savo kūne ir kasdieniniame gyvenime – tai esminiai

Šiuolaikinės Onkologijos klinikos kolektyvo uždaviniai. Juos įveikus neatsisveikinsime: gyvuosime kaip bendruomenė, kurios nariai jau ėjo arba vis dar eina šiuo keliu.šiuolaikinės onkologijos klinikos koridorius

Šiuolaikinės Onkologijos klinika – tai saugi erdvė dalytis skausmu, išgyvenimais, kovos su onkologine liga ir pergalių prieš ją patirtimi. Tai erdvė drąsiai klausti, būti išklausytam ir suprastam. Tai įvairių seminarų, paskaitų, kurių metu specialistai dalinsis aktualia, su liga susijusia informacija, diskusijų tribūna ne tik klinikos pacientams, bet ir jų artimiesiems.

Kova dėl kiekvieno žmogaus gyvybės ir visaverčio gyvenimo net ir su liga – naujosios Šiuolaikinės Onkologijos klinikos įkūrimo prasmė ir siekis.

Nebijokite kreiptis!

Nepasiduokite!