Vieta: Vytauto prospektas 29, Kaunas, Lithuania
Data: 2024-05-14 18:00

Gyvenimo su vėžiu mokykla kviečia į išskirtinę paskaitą kartu su 2 lektorėm, kurios padės sužinoti daugiau apie grožio procedūras onkologiniams ligoniams!

Paulina Grušelionytė – gydytoja dermatovenorologė – kosmetologė. Vienintelės lietuviškos profesionalios kosmetikos produktų kūrėja papasakos apie odą ir jos priežiūrą. Paskaitoje išgirsite daug informacijos apie odą, gleivines, nagus ir plaukus, sužinosite kokie pokyčiai vyksta su mūsų oda chemoterapijos metu. Gydytoja papasakos kaip pasirūpinti savo oda šiuo gyvenimo periodu.

Paskaitos tema: odos ir jos priedų priežiūra prieš ir po gydymo. Kaip pasiruošti ir atsistatyti

2-oji paskaitos lektorė – pasaulinio pripažinimo sulaukusi ilgalaikio makiažo meistrė, mokytoja, įvarių konferencijų pranešėja, tarptautinio prekinio ženklo “Agnes Permanent” įkūrėja Agnė Sujetė papasakos kaip ilgalaikis makiažas gali “pagelbėti”, dėl kokios priežasties ir kada jis yra daromas, taip pat meistrė supažindins su medicininio permanentinio makiažo nauda žmonėms, susidūrusiems su onkologine liga ir ne tik.

Ilgalaikio makiažo meistrė kviečia sužinoti daugiau apie ilgalaikį makiažą, jo “tikslą” bei taikymo galimybes žmonėms, kurie serga onkologinėmis ligomis.

Lauksime Jūsų:
Gegužės 14d. 18:00

Registruotis į paskaitą galite:
+370 603 37322
info@onkoklinika.lt
Asmenine žinute Šiuolaikinės Onkologijos klinikos socialinėse Facebook ir Instagram paskyrose

Registracijų skaičius ribotas